Meie lugu

Naat ja Naeris OÜ sai alguse oktoobris 2014. Ettevõtte naiskonda iseloomustab loodushoidlik maailmapilt, armastus puhta kohaliku tervisliku toidu vastu ja teadlik metsiku looduse andide, sealhulgas väekate n-ö umbrohtude kasutamine.

Meie ettevõte algus

Sügisel 2014 kui sügavkülmikud olid looduse andidest pungil, aga ihkasime veel ühtteist talveks varuda, tuli meie ellu toidukuivati, mis inspireeris meid katsetama erinevate toorainete ja maitsetega. Lähedastele prooviks tehtud toornäkside katsetused said niivõrd suure uudishimu ja heakskiidu osaliseks, et saime innustust alustada käsitöönäkside valmistamist laiemalt.

Toornäksid ja toortatramüsli

Alates oktoobrist 2014 pakumegi koostöös Emakese Looduse ja kohalike talunikega toorkuivatatud soolaseid ja magusaid toornäkse, millele oleme lisanud käsitsi korjatud metsikuid väetaimi nagu naadid, nõgesed, karulaugud, pihlamarjad, kuusevõrsed ja sõltuvalt näksist ka erinevaid tervislikke seemneid, toortatart, kookoshelbeid.

Esimesena Eestis pakume ka idandatud toortatrast müslit, millele on lisanud soojendavat ingverit, tervislikke seemneid ja kuivatatud metsamarju.

Tooršokolaad

2016.a. alguses hakkasime valmistama ka väetaimedega rikastatud tooršokolaadi. Tõime turule uue toote – puulusika otsas tooršokolaadi nimega ŠokoNautlus! Lisaks valmistame eritellimusel šokolaadikomme, -tahvleid ja -trühvleid ning korraldame tooršokolaadi koolitusi/töötubasid.

Esinduspood

2017. aasta suvel avasime Tartus oma esinduspoe (Rüütli 4 hoovis), kus pakume võimalust osta meie tooteid ka lahtiselt (ka oma taaraga). Lisaks on võimalus nautida mahekohviubadest kohvijooke (ka taimsete piimadega), tooršokolaadi, taimeteesid ja smuutisid.

Tulevikus…

…kavandame arendada nii laktoosi-gluteenivaba toitlustuse suunda kui ka olla oma toodete valikuga kättesaadav veebipoe kaudu laiemalt Eestis ja Euroopas.

mkl-017Loe meie kohta ka Postimehes ilmunud artiklit

Toredaid maitserännakuid ja avastamisrõõmu!

Naat ja Naeris OÜ

Margaret, Mari-Liis ja Ingrid