ŠokoNautlus – lusikatäis naudingut


šokonautlus
Meie vahva toode ŠokoNautlus on tooršokolaad, mille otsa on pistetud puulusikas, et seda saaks segada sooja piima sisse ja nautida šokolaadijoogina või nosida niisama pulga otsast. Käsitööna valminud  tooršokolaadis on säilinud kõik kasulikud ained (antioksüdandid,  vitamiinid, mineraalained), sest koostisosi ei kuumutata üle 46 kraadi!  Väikse vimkana on tooršokolaadile lisatud ka kodumaiseid kuivatatud  naadilehti, mis annavad tootele kauni roheka varjundi ja kaovad siis suus sulava šokolaadi maitsesse, jättes oma väe nautlejale!

MIKS ON TOORŠOKOLAAD KASULIK?

  1. Tooršokolaad sisaldab olulisi toitaineid: rauda, tsinki, kaaliumi, kaltsiumi, magneesiumi ja vaske ning B-vitamiini. Selles sisalduv serotoniin hoiab aju aktiivsena ka tükk aega pärast šokolaadi söömist.
  2. Toortoidud on seedimisele kasulikud, sest sisaldavad kasulikke ensüüme, mis muidu kuumutamisel lagunevad.
  3. Tooršokolaad sisaldab antioksüdante, flavonoide ja polüfenoole,  mille vähene hulk kehas kiirendab vananemist.

ŠokoNautlus sisaldab ka jaanikaunajahu ehk kaarobipulbrit, mis maitseb nagu kakao ning on kofeiinivaba. Kaarob sisaldab kiudaineid, erinevaid vitamiine (A, B1, B2, B3 ja D) ning mineraalaineid (kaltsium, fosfor, kaalium, magneesium, raud, mangaan, baarium, vask ja nikkel). Lisaks on kaarobil antibakteriaalne ja soolestikuärritust vähendav toime.
Naat on eriti rikas E-vitamiini poolest. Peale sisaldab see rohkesti C-vitamiini ja eeterlikke õlisid, antioksüdante, mineraalaineid, kiudaineid. Naadis on ka sooltebaktereid hävitavaid aineid ja flavonoide (värvaineid). Naadist valmistatud toit on kergesti omastatav ja puhastab organismi.

KOOSTISOSAD: toorkakaovõi, rafineerimata roosuhkur, toorkakaopulber, jaanikaunajahu, naadilehed

INGREDIENTS: raw cocoa butter, unrefined cane sugar, raw cocoa powder, carob powder, goutweed

Toiteväärtus 100 g kohta: energia 2413 kJ/580 kcal; rasvad 42 g (neist küllastunud rasvhappeid 27 g); süsivesikud 43,3 g (neist suhkrud 30,9 g); valgud 5,7 g